מטורף

מדהים: הבחור הזה הביט בתמונה ישנה שלו וגילה פרט מפתיע במיוחד

לפני קצת יותר משנתיים, זמן קצר אחרי שהתארסו, הגיעו איימי מיידן וניק ווילר, זוג צעירים בריטים באמצע שנות ה-20 לחייהם, לביקור אצל סבא וסבתא של ניק. במהלך הביקור החליטו לפתוח את אלבומי התמונות הישנים ולהציץ בצילומים הנוסטלגיים של משפחתו של ניק. אלא שאז, באחד העמודים באלבום שתיעד חופשה משפחתית שהתקיימה 20 שנים קודם לכן בשנת 1994, חיכתה לשניים הפתעה מדהימה שהשאירה אותם המומים.

באחת התמונות שתיעדה את ניק בן ה-6 משחק עם אחותו בחול בחוף הים, זיהתה איימי כי הדמויות המופיעות כמה מטרים מאחור ברקע של התמונה הן היא ובני ומשפחתה שביקרו ממש במקרה בחוף האהוב עליהם, באותו היום ובאותה השעה. איימי שהייתה אז בת 5 ושיחקה גם היא בחול עם אחותה והוריה, אפילו מסתכלת למצלמה וכאילו מבצעת פוטובומב לתמונה שצילם סבא של ניק, 11 שנים לפני שהכירו והתאהבו זו בזה לאחר שנפגשו במהלך לימודיהם המשותפים בקולג', כשהיו בני 18.

ניק ואיימי 1

מה שהופך את צירוף המקרים הזה למטורף הרבה יותר היא העובדה שבאותה תקופה התגוררו המשפחות של איימי וניק במרחק של כ-500 קילומטרים זו מזו, כך שהסיכוי לפגישה אקראית שכזו ויותר מכך, לתמונה מקרית משותפת של השניים שבוודאי לא תארו לעצמם שיעמדו יחד מתחת לחופה 20 שנים מאוחר יותר, הוא כמעט אפסי לחלוטין.

 המשך הכתבה בדף הבא

שתפו עם חברים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *